Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta la centrala termica si boiangerie pentru perioada 01.03.2020 - 31.12.2020

Număr anunț
DA25159342
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.500 RON
Valoare atribuită
18.500 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.500 RON

din 18.500 RON estimat