Atribuită Cumpărare directă

Servicii de orientare si de consultanta profesionala pentru 2 tineri aflați în dificultate, de pe raza municipilui Satu Mare pe o perioada de 10 luni respectiv pana la data de 31.12.2020. Achizitia directa se va finaliza prin incheierea unui contract. Furnizorul va depune la semnarea contractului certificatul de acreditare ca furnizor de servicii sociale, licenta de fuctionare a serviciului social si descrierea narativa a serviciului.

Număr anunț
DA25159459
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA FARA (CUI 33553562)
Cod CPV
85312300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.003,20 RON
Valoare atribuită
41.003,20 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.003,20 RON

din 41.003,20 RON estimat