Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MORARIT BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L TPS FAINA ALBA 650 1KG AGRIMILL GRIS DE PORUMB COLONIAL SUSAN 1KG ORLANDO BOIA DULCE 200G KOTANYI BUSUIOC MAR. 55G ORLANDO CIMBRU 250G VEL.P.ALBA DE VEL P500G LLR CHIFLA KAISER ALBA60G OLYMPIA BORS 1L TOMI KETCHUP DULCE 500G TAO TAO SOS DE SOIA 623ML CART.PREPR.CG.9X9 2500G VINCON OTET DIN VIN ALB BANEASA PESMET ALB 500G
- Număr anunț
- DA25167509
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397,72 RON
- Valoare atribuită
- 397,72 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.