Atribuită Cumpărare directă

Remorca agricola noua, de 6 tone cu o axa cu: - obloane suprainaltate - frane pneumatice - bazin de apa de 10 litri - lada de scul

Număr anunț
DA25181402
Autoritate contractantă
COMUNA HERECLEAN (CUI 4291581)
Furnizor / câștigător
RXM VIP AGROTEHNIC SRL (CUI 33744074)
Cod CPV
34223310-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare atribuită
29.500 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.500 RON

din 29.500 RON estimat