Atribuită Cumpărare directă

masti sanitare,dezinfectant de maini

Număr anunț
DA25138228
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,35 RON
Valoare atribuită
504,35 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,35 RON

din 504,35 RON estimat