Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANTI ANIOS QUICK WIPES - Servetele dezinfectante pentru dispozitive medicale neimersibile; ANIOS OXY FLOOR; SURFANIOS PREMIUM - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE COMPATIBIL CU BLOCUL ALIMENTAR; ANIOSPRAY QUICK - DEZINFECTANT RAPID PENTRU SUPRAFETE SI AEROMICROFLORA; ANIOSGEL 85 NPC -(echivalent MANUGEL) DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA MAINILOR PRIN FRECARE
- Număr anunț
- DA25150510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.100 RON
- Valoare atribuită
- 7.100 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.