Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CUPRINDE: CARTUS CANON 546 COLOR -1 BUC,CARTUS CANON 511 COLOR PACHETUL CUPRINDE : PERFORATOR MARE- 1 BUC,PLANSETA PLASTIC2 BUC, LIPICI SOLID - 2 BUC,PIX MINA ROSIE-7 BUC,BANDA CORECTOARE 3 BUC,DOSARE PVC-200 BUC

Număr anunț
DA25102278
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,13 RON
Valoare atribuită
311,13 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,13 RON

din 311,13 RON estimat