Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare a deseurilor menajere (

Număr anunț
DA25135586
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 POMPILIU DAN ZARNESTI (CUI 29413242)
Furnizor / câștigător
VECTRA SERVICE SRL (CUI 6816530)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.587,68 RON
Valoare atribuită
5.587,68 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.587,68 RON

din 5.587,68 RON estimat