Atribuită Cumpărare directă

Hârtie igienică ConySoft 3 straturi, 10 role parfumata Moale si delicata la atingere, ConySoft este o hartie igienica in 3 straturi, parfumata, portionata si imprimata ce poate fi utilizata de toti membrii familiei. Este o hartie din gama Deluxe Edition

Număr anunț
DA25102726
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
Furnizor / câștigător
THINGS FOR YOUR OFFICE SRL (CUI 36316366)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,50 RON
Valoare atribuită
342,50 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,50 RON

din 342,50 RON estimat