Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant de nivel inalt pt aeromicroflora tip Nocolyse Pana la data deliberarii va rog sa trimiteti urmatoarele documente pe adresa: achizitiibabescraiova@yahoo.com Dezinfectant pt aeromicroflora activ pe clostridium difficile . Documente solicitate : eticheta in limba romana; instructiuni de utilizare; aviz BIO; rezultate de laborator care au demonstrat eficacitatea acestora; conditii de pastrare, eliminare finala; timpul de folosinta din momentul deschiderii flaconului; aviz de extindere; aviz de prelungire; fisa tehnica si de securitate; declaratie de conformitate.
- Număr anunț
- DA25103120
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 23.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.