Atribuită
Cumpărare directă
SUPER RIGIPS 10604670 Ipsos imbinare Rigips Super 5KG Ipsosul pentru imbinare Rigips este potrivit pentru umplerea rosturilor si imbinarilor placilor de gips carton. Este recomandat pentru finisarea suprafetelor din gips-carton pana la nivelul Q3 de calitate a suprafetelor. Suprafata suport trebuie sa fie curata, fara praf, fara urme de grasimi, gudroane sau funingine, neinghetata, uscata si protejata de umiditate excesiva.
- Număr anunț
- DA25139026
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,70 RON
- Valoare atribuită
- 197,70 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.