Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 6,288 1 PORTOCALE GR KG CI KG 22,000 1 CARTOFI ALBI NOI EG KG CI KG 25,600 1 USTUROI ES CCA.500G BUC C BU 2 1 CEAPA GALBENA GASTRO NL K KG 20,000 1 MORCOVI RO KG CI KG 10,000 1 ROSII TR KG CI KG 6,200 1 ARDEI GRAS BIANCA TR CI KG 6,400 1 TELINA RO KG C.I VRAC KG 5,238 1 MERE IDARED PL KG C.I VRA KG 22,200 1 LAMAI TR KG CI VRAC KG 2,248 1 VARZA ALBA RO. KG. CI VRA KG 24,600 1 GAROM PORUMB DULCE 340G CV 10 1 B.SCAN.PATE SIBIU PUI200G CV 15 1 GAROM TON BUCATI IN ULEI CV 15 1 HELGA LAPTE 1,5% 1L BU 25 1 TPS ZAHAR 1KG PG 10 1 ARNOS FRUNZULITE 200G PG 20 1 BANEASA FUSILLI 400G PG 20 1 DELIKAT LEGUME 1KG PG 6 1 ROSH.JOHNNY CROCKER500G BU 5 1 CROCO BISC.CR.VAN32G BU 94 1 PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 BU 20 1 HULALA GRAN CUCINA 1L CU 2 1 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 23 7 ALBATROS OUA COD2 CLS.L 2 CA 1 20 PULPA SUP PUI OS IQF CG.1 BU 20 1 AMESTEC 10 LEGUME 2,5KG BU 2 1 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 2 1 DERONI FASOLE BOB GU.900G PG 2 1 B.AQUA CARPAT.NECARB.2,0P ST 150 1 B.TUSNAD APA CARBO 2,0PET ST 42 1
- Număr anunț
- DA25102606
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.329,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.329,59 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.