Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE:PLACA GKB 12.5=26*19.32,DIBLU 6*45=800*0.16,SURUB 3.9*9.5=1000*0.03,TN25=1100*0.03,PIESA CD=25*0.84,BANDA 90M=4*35.29,PROFIL CW 100/3ML=6*12.60,PROFIL UW 100/3ML=12*11.76,BURGHIU 6*160=5*8.40,AMORSA KONTACT 5KG=2*35.29,SAPA 30KG=5*10.92,IPSOS 25KG=1*13.44,CONDUCTOR MYF2.5=600ML*1.00,TUB FLEXIBIL CU FIR=200ML*0.67,DOZA DERIVATIE=2*5.46,VATA MINERALA=2BC*71.42,CONDUCTOR MYF 1.5=200ML*0.67,DOZA =10*1.34,DOZA GW3=10*1.26,DOZA FLORY=2*6.72,PROFIL AL 2.5ML=20*4.20,FUGENFFULLER 25KG=1*54.62, AMORSA 4L=2*16.80

Număr anunț
DA25126114
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
GĂBIŢZU COM SRL (CUI 21302656)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.503,36 RON
Valoare atribuită
2.503,36 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.503,36 RON

din 2.503,36 RON estimat