Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii medicale (medicina muncii) in conformitate cu cele descrise de dvs. mai sus inclusiv analizele anuale pentru conducatorii auto (Servicii de siguranta si psihologia transporturilor incluse gratuit in pachet, pentru soferi) si conform ofertei transmisa de dvs. si inregistrata la U.A.T.Oras Curtici cu nr. 5501/24.02.2019. Cantitatea de 950 de bucati reprezinta abonamentul lunar pentru perioada 01.03.2020-31.12.2020 (10 luni) aferenta unui nr. de 95 de angajati lunar.
- Număr anunț
- DA25126369
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- GENESYS MEDICAL CLINIC SRL (CUI 25349589)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.150 RON
- Valoare atribuită
- 35.150 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.