Atribuită Cumpărare directă

BO 2 UROLOGIE REF.4822 Set urologic de lavaj si irigatie cu rotita control debit. Set de irigare vezicala special in "Y" , tub de 150cm prevazut la un capat cu sistem de adaptare la endoscop iar celalalt capat bifurcat in "Y "cu doua ramuri, cu lungimea de 30 cm, cu cleme si sistem tip perfuzor: ace plastic pentru introducere in solutia de irigat si picurator. Ambalate individual, steril.

Număr anunț
DA25102823
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.680 RON
Valoare atribuită
2.680 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.680 RON

din 2.680 RON estimat