Atribuită Cumpărare directă

Acid citric 50%--canistra de 10 litri cod 307

Număr anunț
DA25102504
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
Cod CPV
33692800-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,70 RON
Valoare atribuită
106,70 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,70 RON

din 106,70 RON estimat