Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de mentenanta pentru sistemul de securitate (sistem de alarma+supraveghere video casierie) din cadrul Primariei Orasului Curtici pe perioada 01.03.2020-31.12.2020, in conformitate cu descrierea dvs si a ofertei depusa cu nr. 5504/24.02.2020.

Număr anunț
DA25124996
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,50 RON
Valoare atribuită
1.260,50 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,50 RON

din 1.260,50 RON estimat