Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de consultanta pentru managementul de proiect pentru obiectivul de investitii „CONSTRUIRE CREȘĂ ÎN LOCALITATEA SÂNCRAIU DE MUREȘ, JUDEȚUL MUREȘ” cod SMIS 124571 in conformitate cu anuntul publicitar nr.2572/20.02.2020.

Număr anunț
DA25130225
Autoritate contractantă
COMUNA SINCRAIU DE MURES (CUI 4322718)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat