Atribuită
Cumpărare directă
Motoferăstrău compact pe benzină de 2,0 kW Motoferăstrău compact de 2,0 kW cu consum de combustibil redus cu până la 20% şi emisii poluante cu până la 50% în comparaţie cu motoarele STIHL convenţionale în 2 timpi fără tehnologie 2-MIX. Cu comportament optim de ghidare în tăietură şi manevrare simplă. Ideal pentru îngrijirea arborilor de pe terenuri. Date tehnice Capacitate cilindrică cm³ 42,6 Putere kW/CP 2/2,7 Greutate kg 1) 4,8 Lungime de tăiere cm 40 Raport Greutate-Putere kg/kW 2,4 Nivel presiune acustică dB(A) 2) 103 Nivel putere acustică dB(A) 2) 114 Valoarea vibrațiilor, dreapta m/s2 3) 3,9 Valoarea vibrațiilor, stânga m/s2 3) 3,9 Tip lanţ STIHL Oilomatic 3/8 " P Pas lanţ 3/8"P Volum rezervor l 0,39 Pinion - număr de dinți 6 Z Frână de lanţ QuickStop A(8) Perioadă de expunere zilnică la vibraţii 1 dreapta m/s2 2,7 Volum rezervor ulei cm3 200 Durată expunere zilnică h 3,7
- Număr anunț
- DA25119350
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 16000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176 RON
- Valoare atribuită
- 1.176 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.