Atribuită Cumpărare directă

Producator procesor Intel® Tip procesor i3 Model procesor 7020U Arhitectura Kaby Lake Numar nuclee 2 Frecventa nominala 2.3 GHz Cache 3072 KB Tehnologie procesor 14 nm Procesor grafic integrat Intel® HD Graphics 620 AFISARE Diagonala display 15.6 inch Format display HD Tehnologie display WLED VA Rata de refresh 60 Hz Finisaj display Anti-Glare Luminozitate 220 niti Rezolutie 1366 x 768 Capacitate memorie 4 GB Tip memorie DDR4 Numar sloturi 1 Sloturi ocupate 1 Frecventa 2400 MHz Capacitate memorie maxima suportata 8 GB HARD DISK Tip stocare SSD Capacitate SSD 256 GB Interfata SSD M.2 PLACA VIDEO Tip placa video Integrata Chipset video Intel HD Tehnologii placa video DirectX 12 MULTIMEDIA Unitate optica Da Camera WEB HD Audio Difuzoare stereo Microfon Tehnologii audio HD Audio VIDEOPROIECTOR BenQ 3D MS537,SVGA, 3300 lumeni

Număr anunț
DA25125522
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210,08 RON
Valoare atribuită
25.210,08 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.210,08 RON

din 25.210,08 RON estimat