Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Ceai diverse plante, ambalat la punga de 1Kg. - 480kg., pret fara TVA 11,85 lei/kg., conform comanda.

Număr anunț
DA25109871
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
15863000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.688 RON
Valoare atribuită
5.688 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.688 RON

din 5.688 RON estimat