Atribuită
Cumpărare directă
Referat de necesitate nr. 3299/12.02.2020. Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): VALABILITATE: 12 LUNI - AG22DGF, PA: 1.402 LEI, ASIGURATOR: ALLIANZ - B59DGF, 1.181 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - SPRINTER, B58DGF, 1440 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance, B62DGF, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance, B63DGF, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance, B65DGF, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance, B76AFP, PA: 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance, B77AFP, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance,B78AFP, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - ogan 1.5 DCI Ambiance,B79AFP, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - Logan 1.5 DCI Ambiance, B74AFP, 491 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - DOKKER, B147DOG, 932 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - DOKKER, B146DOG, 932 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG - TRANSIT, B20DRF, 3559 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG -TRANSIT, B19DRF, PA: 2592 LEI, ASIGURATOR: OMNIASIG TOTAL: 16.954 LEI
- Număr anunț
- DA25124667
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.954 RON
- Valoare atribuită
- 16.954 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.