Atribuită Cumpărare directă

2343-ST COADA METALICA UNIVERSALA 140CM - 48/BAX 10 buc AP. RAS GILLETTE BLUE 3 EXCEL -10BUC/CARD 12 CARDURI /BAX 10 Set THOMAS MAISTER SAPUN LICHID CANISTRA 5L ALB DOVELIA 1 buc 8222-LULA BURETE BAIE MASAJ CURCUBEU - 42/BAX 20 buc TOPSTAR BURETE REGULAR COLOR (10/SET) - 24/BAX 1 Set PROSOP ROLA KLAUS 2STR 240FOI / 23 CM / FOAIE (500G) - 6/BAX 4 Rola PROSOP ROLA KLAUS 2STR 325FOI / 23 CM / FOAIE (650G) - 6/BAX 4 Rola 402059-PROS. ROLA IND. ALB 2STR 760FOI 232M/27CM 2.3KG-2/SET PAPERNET 6 Set ARKO SPUMA DE RAS COMFORT 200ML - 24/B 6 buc AVIAS SAMPON ULEI DE MASLINE 750ML - 8/BAX 8 buc MOP BUMBAC ALB 250GR ZEBRA NEW 2019 - 100/BAX 10 buc 2732-AZ MOP UNIVERSAL DIN MICROFIBRA - 8/BAX 4 buc CIF 500ML LEMON GALBEN - 8/BAX 5996037000753 8 buc

Număr anunț
DA25103470
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981,40 RON
Valoare atribuită
981,40 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981,40 RON

din 981,40 RON estimat