Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de materiale necesare pentru Proiectul "Martisoare cu noroace" din cadrul CAS FOCSANI- FORGET ME NOT, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Pachetul contine: Culori acrilice Campus - Primary yellow 100 ml [N131741.574] BUC 2.00 Culori acrilice Campus - Cadm. red med. hue 100 ml [N131741.616] BUC 2.00 Culori acrilice Campus - Midnight blue 500 ml [N131761.360] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Cerulean blue 100 ml [N131741.305] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Green deep 500 ml [N131761.803] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Ivory black 500 ml [N131761.755] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Pearl 100 ml [N131741.020] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Burnt Sienna 100 ml [N131741.211] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Pastel blue 100 ml [N131741.8] BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Deep Magenta 100 ml [N131741.671]BUC 1.00 Culori acrilice Campus - Orange 100 ml [N131741.641] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Blanc [GT41192] BUC 2.00 Culori face painting Grimtout - Noir [GT41193] BUC 2.00 Culori face painting Grimtout - Bleu Vif [GT41195] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Jaune Soleil [GT41198] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Lilas [GT41199] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Rouge Vif [GT41202] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Cuivre Me̕tallique [GT41206] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Bleu Nacre̕ [GT41209] BUC 1.00 Culori face painting Grimtout - Peach Skin [GT41590] BUC 2.00 Culori face painting Grimtout - Vert
- Număr anunț
- DA25104037
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- ROART DISTRIBUTION SRL (CUI 17165879)
- Cod CPV
- 37820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855,92 RON
- Valoare atribuită
- 855,92 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.