Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru intretinere si functionare ref 6489/13.02.2020 15/19.02.2020

Număr anunț
DA25124818
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,48 RON
Valoare atribuită
523,48 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,48 RON

din 523,48 RON estimat