Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse alimentare pentru Centrul de zi pentru copilul cu nevoi sociale din comuna Zemes, judetul Bacau.

Număr anunț
DA25122261
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
KARINCOM SRL (CUI 5444225)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.518,41 RON
Valoare atribuită
3.518,41 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.518,41 RON

din 3.518,41 RON estimat