Atribuită Cumpărare directă

UNITATE DE BAZA FX5U=3,CONVECTOR MINI MCR=1,POTENTIOMETRU XB5AD912R10K=2, ABAJUR ILUMINAT STALPI=3.

Număr anunț
DA25135610
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
MOVACOM SRL (CUI 15152210)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.990 RON
Valoare atribuită
8.990 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.990 RON

din 8.990 RON estimat