Atribuită
Cumpărare directă
Lipanthyl supra 160mg x 30cpr film elib modif ,Betaloc 1mg/ml 5/5ml sol inj (METOPROLOLUM) ,Betaloc Zok 50mg x 30cpr ret (METOPROLOLUM succinat) ,Famotidina 20mg x 30cpr film (ZEN) ,Ambroxol 0,3% 100ml. sirop / AMBROXOLUM . PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA !
- Număr anunț
- DA25134504
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33622000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,94 RON
- Valoare atribuită
- 179,94 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.