Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii DDD 1.Dezinsectie Va urmări distrugerea insectelor dăunătoare şi a celor parazite (țânțari, muşte, gândaci de bucătărie, ploşnițe, purici, furnici, căpuse etc.) utilizându-se insecticid. Substanța chimică activă ce sta la baza insecticidului va avea un spectru larg de acțiune asupra întregii game de insecte specificate anterior. Dezinsectia periodica 33 684 mc la pretul de 0.09 ron/mc luna februarie. Dezinsectie curativa 8 750 mc la pretul de 0.10 ron/mc, 2 tratamente lunile februarie si martie. 3.Deratizare Va urmări eliminarea (omorârea) prin otrăvire a rozătoarelor (şoarecilor si/sau şobolanilor). Substanțele raticide folosite vor fi din grupa III de toxicitate, avizate de Ministerul Sanatatii pentru profilaxia sanitar umana. • se va avea in vedere un grad de infestare medie cu şoareci si şobolani; • deratizarea va fi facuta pe o suprafata de 16 369 mp cu pretul de 0.16 ron/mp
- Număr anunț
- DA25142999
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- PRESTARI COMERT COV-DERATEX SRL (CUI 10829589)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.400,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.400,60 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.