Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: Dispozitiv portabil pentru masurarea saturatiei de oxigen (SpO2) si a pulsului (BPM) la domiciliu sau in spital (inclusiv utilizarea clinica in chirurgie, anestezie, terapie intensiva). Poate fii utilizat pentru copii si adulti, imbina perfect tehnologia avansata cu design-ul portabil si elegant, fiind compact, simplu de utilizat si precis. Display LED. Protectie: husa silicon si borseta Iluminare: ajustabila,10trepte SpO2 gama de masurare intre 70 -99%. Precizia masuratorii pentru SpO2: 80% - 99%, ±2%; 70% - 80%, ±3%; PULS gama de masurare intre 30 - 235 BPM. Precizie de ±2 BPM. Oprire automata dupa 8 secunde. Alimentarea: 2 baterii AA 1,5V 600mAh Dimensiuni 58X32X34 mm. Umiditatea de operare = 85%.
- Număr anunț
- DA25115325
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,12 RON
- Valoare atribuită
- 294,12 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.