Atribuită
Cumpărare directă
PUBLICARE ANUNTURI SAU ARTICOLE DE INFORMARE IN COTIDIAN JUDET HUNEDOARA -APROX 670 CMP. A FOST ACORDAT UN DISCOUNT DE APROXIMATIV 30 % DIN OFERTA DE RATE-CARD A ZIARULUI SERVUS HUNEDOARA. Publicarea unui material de mediatizare cu referire la evenimentele sportive si culturale ce se vor desfasura in perioada urmatoare. Materialele vor fi publicate in data de 27.02.2020 in cotidianul judetean Servus Hunedoara conform model comunicat.
- Număr anunț
- DA25122673
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.