Atribuită Cumpărare directă

7672339 6 INDICATOR SET SEMNALIZARE ACCES 20X30cm 11,9 71,4 60,00 7425361 1 BISON ALL PURPOSE ADEZIV DE CONTACT 4,5L 129 129 108,40 Total cu TVA:200,4 LEI Total fara TVA: 168,40 leI 6337858 4 MÂNER SUSŢINERE 60 CM - INOX 69 276 231,93

Număr anunț
DA25106090
Autoritate contractantă
Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
35121300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,33 RON
Valoare atribuită
400,33 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,33 RON

din 400,33 RON estimat