Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA-1BUC, PIESE:ULEI PT. SERVO DIRECTIE GALBEN 1L-2BUC, SET LAMELE STERGATOR-1BUC, CAP DE BARA... mai departe

Număr anunț
DA25125561
Autoritate contractantă
COMUNA CRUCEA (CUI 4326876)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI 18480017)
Cod CPV
50116000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.606,13 RON
Valoare atribuită
1.606,13 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.606,13 RON

din 1.606,13 RON estimat