Atribuită
Cumpărare directă
Registre agricole format 34 x 24 cm,lipit si cusut la cotor,interior hartie offset 70 gr/mp,coperta din carton de legatorie 2mm,imbracata in imitatie de piele sau panza cruda, cu eticheta aplicata și opis pe prima pagină și Tabel centralizator registru agricol format 34 x 24 cm,lipit si cusut la cotor,interior hartie offset 70 gr/mp,coperta din carton de legatorie 2mm,imbracata in imitatie de piele sau panza cruda, cu eticheta aplicat
- Număr anunț
- DA25143562
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI PARTESTII DE JOS (CUI 4441182)
- Furnizor / câștigător
- NORD IMPRESA S.R.L. (CUI 37928584)
- Cod CPV
- 42512510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.606 RON
- Valoare atribuită
- 3.606 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.