Atribuită
Cumpărare directă
Spaclu;Spaclu mic;Chit cutit;Chit;Rezerva cutter;Banda plasa 45m;Ipsos constructii-5kg;Glet CT 126-5kg;Vopsea lavabila EXTRA WEISS 15l;Vopsea lavabila 15l;Trafalet 100;Smirghel;Amorsa 5l;Tencuiala decorativa-25kg;Amorsa pentru tencuiala;Amorsa pentru tencuiala.
- Număr anunț
- DA25144394
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.155,42 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.