Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea serviciilor de pază și protecție pentru 10 luni cuprinse in perioada 01.03 - 31.12.2020 pentru obiectivul "Sediul Agentiei Nationale pentru Protectia Mediului" situat Splaiul Independenței nr. 294, sector 6, București

Număr anunț
DA25121194
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
HOPE SECURITY S.R.L. (CUI 36613189)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.877,28 RON
Valoare atribuită
112.877,28 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.877,28 RON

din 112.877,28 RON estimat