Atribuită
Cumpărare directă
Societatea noastra poate presta urmatoarele servicii de administrare pentru suma de 2.400 lei /luna: să dețină cel puțin o persoană autorizat ISCIR pentru deservirea în exploatare a centralei termice şi instalaţiilor, conform prevederilor din Legea nr.64/2008 și a prescripțiilor tehnice; -sa asigure funcţionarea corespunzătoare a tuturor instalaţiilor sanitare şi termice, exploatarea şi întreţinerea clădirii conform cerințelor zilnice, a instalaţiilor electrice, gaze, apă-canal - sa efectueaze lucrări de întreținere și reparații care nu intră sub incidența garanției echipamentelor, utilajelor, instalațiilor. - sa ia măsurile necesare pentru a se asigura că centrala termică cu instalaţia sau echipamentul aferent, funcționează în condiţii de siguranţă, prin efectuarea cu terți autorizați ISCIR a reviziilor, reparaţiilor, întreţinerii și verificărilor tehnice, conform documentaţiilor şi prescripţiilor tehnice; -sa asigure existenţa instrucţiunilor tehnice specifice pentru utilizarea în condiţii normale a instalaţiei/echipamentului şi a documentelor cuprinzând măsurile ce trebuie luate în caz de avarii, întreruperi şi dereglări ale instalaţiei/echipamentului sau ale proceselor în care aceasta/acesta este înglobată/înglobat -sa asigure supravegherea şi verificarea tehnică în exploatare a instalaţiilor/echipamentelor conform documentaţiilor şi prescripţiilor tehnice. -verifică și urmărește starea și modul de întreținere a spațiilor verzi, respectiv efectuează lucrări de
- Număr anunț
- DA25144196
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- SALINA 2004 SRL (CUI 16664080)
- Cod CPV
- 98341130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.