Atribuită Cumpărare directă

Prosop pliat tip V verde 250 foi/pachet conceput pentru folosire multipla cum ar fi : stergerea mainilor, a diverselor suprafete, ustensile, aparaturi, geamuri, oglinzi, etc...Se foloseste impreuna cu dispenserul special. Dimensiuni: 25x23 cm Ambalare : 250buc/pach

Număr anunț
DA25144481
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554 RON
Valoare atribuită
1.554 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554 RON

din 1.554 RON estimat