Atribuită Cumpărare directă

PACHET SISTEM INFORMATIC SI PROCEDURI DE ACREDITATE, conform descrierii.

Număr anunț
DA25138605
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
INTENSEC RESEARCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 39776512)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat