Atribuită Cumpărare directă

CF283 CF226 CE285 CRG728 MLTD1052 C-EXV33 MLTD103 CF283 CF217 CF230 PGI-525BK CLI-526BK CLI-526C CLI-526M CLI-526Y CRG726

Număr anunț
DA25144211
Autoritate contractantă
COMUNA GALICEA MARE (CUI 5046785)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.946,66 RON
Valoare atribuită
5.946,66 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.946,66 RON

din 5.946,66 RON estimat