Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT AUTOCAR - FOTBAL - LIGA 2 ; TRASEU : RESITA - DROBETA TURNEU SEVERIN - RESITA (PARTIDA PREGATIRE CS UNIVERSITATEA CRAIOVA) ; DATA PLECARE : 28.02.2020 ; DATA INTOARCERE : 28.02.2020 ;

Număr anunț
DA25150266
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
LAUER EUROPA TOURS SRL (CUI 14630081)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat