Atribuită
Cumpărare directă
Aniosgel 85 NPC, dezinfectant pentru igiena umana. Produsul va fi insotit obligatoriu de urmatoarele documente: - aviz sanitar si aviz sanitar de prelungire ( daca avizul initial pentru produsul biocid a fost prelungit); - autorizatie de recunoastere mutuala- daca este cazul; - certificat de calitate pentru fiecare lot ; - fisa cu datele de securitate pentru fiecare lot; Toate aceste documente vor fi prezentate in limba romana. Precizam faptul ca suntem unitate sanitara si produsul biocid pe care dorim sa il achizitionam este de tip 1. Avizul pentru produse biocide de care va fi insotit produsul este 1006 BIO/01/12.24.
- Număr anunț
- DA25130011
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.