Atribuită Cumpărare directă

Saci menaj 120 l 250 buc ; Saci menaj 35l 380 buc;Galeti pt mop 27 buc; Maturi 25 buc;Faras 10 buc; Mopuri 57 buc; Detergent 98 kg ;Detartrant 1l 55 buc ;Domestos 195buc; Perii wc 30buc ; Hartie igenica 960buc;Sapun lichid 275buc; Odorizant wc 255buc; Solutie Inox 12buc;Solutie Geam 115buc; Lavete praf/umede 240buc;Solutie parchet 80 ; Solutie mobilier 115buc; Capace wc 10buc;Clor 60buc; Coada pt mop 26 buc; Alcool sanitar 13buc; Dezinfectant 70buc; Solutie gresie 100buc; Solutie curatat universal 180buc; Solutie mocheta 15 buc;Sapun solid 30buc; Servetele umede120/set 50buc; Bureti de vase 75 buc; Detergent de vase 98buc; Galeti zinc 1buc ; Lopata Zapada 2buc; Manusi menaj 30buc; Saci menaj 60l 180 buc;Saci menaj 240 l 70buc.

Număr anunț
DA25123928
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
LUCUNICI S.R.L. (CUI 21635456)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.722 RON
Valoare atribuită
23.722 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.722 RON

din 23.722 RON estimat