Atribuită Cumpărare directă

Abonament internet și date în perioada 01.03.2020 – 31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire prin act adițional în următoarele 4 luni de la expirare. Serviciu internet - telefonie mobila necesar pentru interactiunea, receptia documentatiilor si introducerea acestora in sistemul integrat de cadastru si publicitate imobiliara, cu urmatoarele caracteristici minime: OCPI Braila minim 8Mbs simetric, BCPI Făurei minim 4 Mbps simetric, BCPI Însurăței minim 4 Mbs simetric, cu maximizarea acestora până la limitele tehnice disponibile în acest moment pe pița de speciallitate.

Număr anunț
DA25146818
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.374,40 RON
Valoare atribuită
9.374,40 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.374,40 RON

din 9.374,40 RON estimat