Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Rosiori are nevoie de diferite lucrari de reparatii si renovare pentru realizarea trotuarelor in localitatea Rosiori, proprietatea comunei Rosiori. In acest sens, intentioneaza sa achizitioneze lucrari pentru realizare trotuare turnate in loc. Rosiori, jud. Bihor.
- Număr anunț
- DA25124214
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- CONSDARA SRL (CUI 16141200)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.039,05 RON
- Valoare atribuită
- 27.039,05 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.