Atribuită
Cumpărare directă
Service cu intervenții incluse la Ecografe General Electric - tip LOGIQ si VIVID : 2 x Logiq e, 2 x Logiq F6, Vivid T8, Logiq V2 și Logiq P5 - 2.400 lei/revizie/aparat Efectuarea unei revizii tehnice a echipamentelor/ an ; Intervenții service accidentale (la cererea clientului) incluse Piesele eventual necesare se vor oferta, comanda și factura separat.
- Număr anunț
- DA25148449
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50410000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.