Atribuită Cumpărare directă

Girofar led 12-24V JBM baza magnetica , alimentare la bricheta ref 52375.

Număr anunț
DA25154360
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
RIVIERA GRUP SRL (CUI 10013733)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,75 RON
Valoare atribuită
134,75 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,75 RON

din 134,75 RON estimat