Atribuită
Cumpărare directă
Oferta Tipărirea procedurilor de lucru– 5004 exemplare de proceduri(278 serii x 18 proceduri) conform urmatoarelor specificatii: Format pagina A4 ; 1 pagină fata/verso în format portrait; Suport: hârtie interior – 90 g/m², mată; Tipar: monocrom; Fiecare procedura va fi lipita si /sau capsata Oferta contine: - servicii de tiparire pentru 18 proceduri de lucru in 278 exemplare fiecare procedura; -toate documentele vor fi realizate cu respectarea Manualului de Identitate Vizuală POCA in vigoare; -machetarea tuturor materialelor se va face folosind texte realizate de Ofertant în baza informațiilor puse la dispoziție de către Beneficiar și asigurând ilustrații foto reprezentative pentru proiect; - livrarea produselor achiziționate se va face la sediul Beneficiarului.
- Număr anunț
- DA25145541
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- TIME4PRINT EXPERT SRL (CUI 27835275)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.