Atribuită
Cumpărare directă
MORCOVI KG 12*2.753; CEAPA KG 12*3.211; TELINA KG 12*5.505; PATRUNJEL KG 12*5.505; PATRUNJEL VERDE LEG 5*1.376; CARTOFI KG 60*2.752VARZA KG 7*2.294; SALATA BUC 25*2.294; USTUTOI KG 1*18.350; LAMAI GRECIA KG 2*6.880; BANANE KG 55.50*5.505; SFECLA LA BORCAN BUC 2*15.595; CLEMENTINE KG 23.5*6.881; PERE KG 65*6.422; MERE KG 27*3.211
- Număr anunț
- DA25114559
- Autoritate contractantă
- GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.483,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.483,73 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.