Atribuită Cumpărare directă

Membraba pentru uscarea automata a aerului Alimentare monofazata Greutate 37 kg Dimensiuni 65 x 49 x 47 cm (inaltime/latime/adancime) Volum butelie 20L Debit la 5 barr 60 l/min Nivel de zgomot 64 dBA

Număr anunț
DA25138989
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
DEXELLENCE PROJECT SRL (CUI 31523689)
Cod CPV
33126000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat